Kúpeľňa

V našej kategórií Kúpeľňa nakúpite tovar už od 0.39 €. K najčastejšie kupovaným patrí Háčik ERB a Háčik LALIA, ale aj Háčik ELLA. Zákazníci dobre hodnotia najmä Háčik PORTA V akcií kúpite aktuálne produkt Hacik TULIPÁN K najlacnejším, no zároveň najlepšie hodnoteným patrí aj Háčik CLASSIC bez potlače Zaujímate sa o najpredávanejšie kúsky? Potom neprehliadnite ani Držiak zubnej pasty MINI. Neváhajte a nakúpte kvalitné a cenovo výhodné produkty z kategórie Kúpeľňa a budete naozaj spokojní.

Držiak na vaňu

Plastový závesný držiak na vaňu. Má odkladaciu časť na kúpelňové prostriedky, mydlo, šampón a pod. Rozmery sú 25 x 14 cm. Je celofarebný.

Plastový regál, 5-dielny

Plastový skladací 5-dielny regál. Poličky sú dierkované. Rozmer jednej poličky 25 x 33 x 6,5 cm, výška zloženého regála 98 cm. Regál sa skladá pomocou nožičiek, ktoré sa dajú dať na seba.

Plastový regál, 3-dielny

Plastový skladací 3-dielny regál. Poličky sú dierkované. Rozmer jednej poličky 25 x 33 x 6,5 cm, výška zloženého regála 52 cm. Regál sa skladá pomocou nožičiek, ktoré sa dajú dať na seba.

Ak chcete vidieť viac produktov, zvoľte ďalšiu stranu: