Jedlo a nápoje

V našej kategórií Jedlo a nápoje nakúpite tovar už od 0.15 €. K najčastejšie kupovaným patrí Apotheke Bio Čistící čaj 20 x 1,5 g a Apotheke Bio rakytníkový čaj s pohánkou 20 x 1,5 g, ale aj Apotheke Bio selection byl. čaj pre dojčiace matky 20 x 1,5 g. Zákazníci dobre hodnotia najmä AP BIO čaj PRE TEHOTNÉ ŽENY 20 x 1,5 g V akcií kúpite aktuálne produkt APOTHEKE BRUSNICOVÝ ČAJ NA MOČOVÉ CESTY K najlacnejším, no zároveň najlepšie hodnoteným patrí aj Apotheke Klouby kosti a metabolismus čaj 20 x 1,5 g Zaujímate sa o najpredávanejšie kúsky? Potom neprehliadnite ani Apotheke čaj DOBRÁ PAMäŤ GINKO BILOBA 20 x 1,5 g. Neváhajte a nakúpte kvalitné a cenovo výhodné produkty z kategórie Jedlo a nápoje a budete naozaj spokojní.

Dr.Max Pestrec

Pestrec mariánsky obsahuje nenasýtené mastné kyseliny, ktoré sa v bežne konzumovaných potravinách vyskytujú len zriedka. Bez nich sa však nedokážu vstrebať niektoré vitamíny a minerály. Práve týmto...

ENSURE PLUS FIBER 200 ml

Dietetická potravina na osobitné výživové medicínske účely určená na priame použitie. Je vysoko energetická, kompletná a vyrovnaná výživa so zmesou vlákniny a FOS na perorálne užívanie.

Ak chcete vidieť viac produktov, zvoľte ďalšiu stranu: