Drobný nábytok

V našej kategórií Drobný nábytok nakúpite tovar už od 4.5 €. K najčastejšie kupovaným patrí Polica Zuzana, biela/čierna mat% a Police Matt, pistácie%, ale aj Vešiakový panel Spot, dub sonoma%. Zákazníci dobre hodnotia najmä Vešiakový panel Spot, biely% V akcií kúpite aktuálne produkt Vešiakový panel Spot, pieskový% K najlacnejším, no zároveň najlepšie hodnoteným patrí aj Nástenný vešiakový panel so zrkadlom Forest, biely/dub% Zaujímate sa o najpredávanejšie kúsky? Potom neprehliadnite ani Schránka na kľúče Carly, vintage motív%. Neváhajte a nakúpte kvalitné a cenovo výhodné produkty z kategórie Drobný nábytok a budete naozaj spokojní.

Nástenná polica Melly, biela%

Nástenná polica z kolekcie Melly s nádychom obľúbeného vidieckeho štýlu - optika širokých rámov vyzerá naozaj pôsobivo. Z jednotlivých elementov nábytku Melly si tak ľahko zariadite štýlový interiér.

Polica na stenu Bonanza 130 cm%

Polica na stenu zo štýlovej kolekcie Bonanza - povrchy imitujúce vintage optiku oprýskaných drevených lát vnesú do vášho interiéru originalitu a zároveň inšpiráciu k zariadeniu naozaj štýlového bytu.

Nástenná polica Flow%

Nástenná polica so šírkou 102 cm z kolekcie Flow - jednoducho moderný a funkčný dizajn nábytku skvele doplní nadčasový štýl Vášho bývania. V kombinácii duba artisan s čiernymi plochami.

Nástenná polica Canyon, dub, 137 cm%

Nástenná polica z modelového radu Canyon - nábytok tradičného vzhľadu v útulnom medovom odtieni drevodekoru dub. Široké rámy predných plôch navyše pôsobí masívne. Kombináciou jednotlivých dielov...

Ak chcete vidieť viac produktov, zvoľte ďalšiu stranu: