Bytové doplnky a dekorácie

V našej kategórií Bytové doplnky a dekorácie nakúpite tovar už od 0.99 €. K najčastejšie kupovaným patrí Lanaform Aroma difuzér Bali 50 ml a Nuk EL miska se 2 víčky a přísavkou 10255192, ale aj Skip Hop Zoo Termoska na jedlo s lyžičko/vidličkou Včielka 0,325l. Zákazníci dobre hodnotia najmä MMP MEDOVKA 314 g V akcií kúpite aktuálne produkt MMP Tymián 314 g K najlacnejším, no zároveň najlepšie hodnoteným patrí aj Glade by Brise Relaxing Zen 70 g Zaujímate sa o najpredávanejšie kúsky? Potom neprehliadnite ani Glade by Brise Romantic Vanilla Blossom 70 g. Neváhajte a nakúpte kvalitné a cenovo výhodné produkty z kategórie Bytové doplnky a dekorácie a budete naozaj spokojní.

Glade by Brise Relaxing Zen 70 g

Radi si doprajete príjemnú večernú atmosféru? K tomu vám pomôže sviečka GLADE Decor. Po zapálení navodí uvoľňujúcu a relaxačnú atmosféru. Vydrží horieť až 30 hodín.

Bolsius Aromatic 2.0 Peony 8 ks

Vytvorte si sviežu vôňu vo svojom domove s týmito vonnými svetlami z kolekcie True Scents od Bolsius. Vonné sviečky dodajú vášmu domovu lahodnú vôňu a navyše sú atmosférické.

Bolsius Aromatic Get cosy 2.0 8ks

Vôňa Bolsius Maxi Lights True Moods Get Cozy - 8 ks. krásne voňať ako útulne. Nádherne útulná vôňa s jablkom, škoricou, klinčekmi, vanilkou a teplým karamelom! Balenie obsahuje 8 vonných čajových...

Bolsius Aromatic 2.0 Vanilla 48mm

Od tradičných až po trendy nové vône, True Scents má všetko. S prírodnými výťažkami a dôrazom na kvalitu si vychutnajte každú vôňu čo najdlhšie. Nech tá chvíľa trvá dlhšie.

Ak chcete vidieť viac produktov, zvoľte ďalšiu stranu: