Meradlá a meracie prístroje

V našej kategórií Meradlá a meracie prístroje nakúpite tovar už od 1.39 €. K najčastejšie kupovaným patrí Zrovnávacia lata SLH 300 cm H-PROFIL a Meter zvinovací SELFLOCK 3mx16mm INGCO, ale aj Pasmo kovové 10m FESTA. Zákazníci dobre hodnotia najmä Pasmo kovové 20m FESTA V akcií kúpite aktuálne produkt Pasmo kovové 30m FESTA K najlacnejším, no zároveň najlepšie hodnoteným patrí aj Pásmo kovové 50m FESTA Zaujímate sa o najpredávanejšie kúsky? Potom neprehliadnite ani Meter stac. assistent 10m #. Neváhajte a nakúpte kvalitné a cenovo výhodné produkty z kategórie Meradlá a meracie prístroje a budete naozaj spokojní.

Meradlo posuvné digitálne 150/0,01mm

nerezové digitálne posuvné meradlo 0 - 150mm s presnosťou 0,01 mm, prehľadný a dobre čitateľný LCD displej, celková dĺžka meradla 23,5 cm, balenie v púzdre - rozmer 24,5x9 cm, súčasťou balenia sú...

Meter zvinovaci 3m/16mm DAVID

Zvinovací meter s menom, kalená páska, puzdro metra vyrobené z ABS plastu, široká dobre čitateľná stupnica s veľkými číslami, pútko, klip na opasok. CE certifikát - meter vhodný na kalibráciu.

Ak chcete vidieť viac produktov, zvoľte ďalšiu stranu: